سامنس(سبک آزاد مبارزه نمایش سلاح سرد)


سپاس خداوندی را سزاست که در ذات و صفات یگانه است و شریکی ندارد
سامنس ترکیبی از سلاح سرد، مبارزه آزاد، دفاع شخصی کاربردی و ژیمناستیک رزمی میباشد که برای تقویت جسم وروح بنا شده است
با توجه به این که سرمایه های حقیقی و اصلی کشور جوانان و نیروی انسانی سالم و متعهد میباشد و برای مبارزه علیه تهاجم فرهنگی و مواد مخدر هنر رزمی سامنس را با یاری خداوند متعال پایه گذاری کرده ایم،
امید است که قدمی در راه پیشرفت جامعه برداریم.

در سامنس تمامی سلاحها با فرمهای مشخص به صورت دسته بندی شده میباشد تا شیوه آموزش نوینی در اختیار همانند دیگر سبک های رزمی اصل و پایه سامنس بر اساس احترام، جوانمردی و کمک به همنوع میباشد.
در آنجا که قدرت تن افزایش می یابد باید قدرت روح نیز افزایش یابد تا بر تن مسلط باشد و موجب فساد نشود پس هر که توانش بیشتر افتاده تر، کمک به هم نوعش بیشتر، دستگیری از ضعیفان سرلوحه کارش و همیشه کارهایش برای خدا میباشد و درخت هرچه بارش بیشتر سر به زیر تر و افتاده تر.
در سامنس (( سلامتی روح و تن )) مد نظر است که باید در هر رده نسبت به رده پیش افزایش و برتری داشته باشد.تمامی تمرینها در سامنس بر اساس حرکتهای علمی میباشد که به بدن آسیب نرسد.
  سامنس در نظر دارد تمامی علاقه مندان به این هنر رزمی را در تمامی نقاط ایران و نیز در تمامی کشورهای دیگر تحت پوشش قرار داده و هر کس که توان و شایستگی دارد امکان استفاده و یادگیری تعالیم این هنر رزمی را داشته باشد که زکات علم نشر آن است.
سامنس تمامی افراد اعم از آقایان و بانوان بدون محدودیت سنی زیر پوشش قرار میدهد تا علاقه مندان بتوانند از آموزه ها و تکنیک های این سبک به بهترین نحو استفاده و بهره لازم را ببرند. علاقه مندان قرار گیرد.

هنر رزمی سامنس

 

 

 

تماس با ما

از ارتباط با شما خوشحال خواهیم شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به برگه تماس باما در سایت سامنس مراجع فرمائید

  • 09127173351
  • 02155519822
  • 02189775650
  • تهران.منطقه19.خانی آباد نو.بوستان بزرگ ولایت
  • info @ samens . ir

......