استاد مسعود سهرابیان

 

استاد مسعود سهرابیان

 

استاد مسعود سهرابیان از سال 1378با رشته ورزشی بوکس زیر نظر استاد رحمت حبیبی شروع به فعالیت های رزمی کردند بعد از آن و به خاطر علاقه به سلاح سرد و دیگر هنرهای رزمی، جستجو و تحقیق در مورد سبک ها را آغاز و رشته هایی همچون جیت کاندو، تکواندو، کونگ فو، کشتی، ووشو، کیک بوکسینگ، سمبکالاه و چندین رشته دیگر را بررسی کردند.
با توجه به خواست قلبی که سبکی با انواع سلاح، تکنیک های گوناگون، کاربردی و زیبا مد نظر ایشان بود و بین رشته های مختلف چنین سبکی با تمام این ویژگی ها را نیافتند بر آن شدند که "سامنس" را پایه گذاری کنند و این روش را گسترش دهند.
استاد سهرابیان تلاش خود را برای دست یابی به تکنیک های رزمی و سلاح از تمامی سبک ها گماردند و نیز سعی کردند که برای هر سلاح فرم های آموزشی مخصوصی را تهیه کنند تا شیوه نوینی در یادگیری و به خاطر سپاری تکنیک ها در اختیار هنرجویان قرار گیرد.
تمامی تکنیک های مفید از همه رشته ها از نظر استاد سهرابیان قابل احترام بوده و در "سامنس" مورد استفاده قرار می گیرد.
استاد مسعود سهرابیان اخلاقیات را سرلوحه کار خویش در "سامنس" نهاده و هرگز "سامنس" را متعلق به شخص نمی داند بلکه آن را برای تمامی دوستداران هنرهای رزمی در تمامی جهان می داند به شرط آن که به "منشور اخلاقی سامنس" پایبند باشند.
یادگیری از اساتید گوناگون و تعامل و استفاده از راهنمایی های ایشان و الزام به تمرین و فراگیری تکنیک های جدید از خصوصیات استاد سهرابیان می باشد.

هنر رزمی سامنس

تماس با ما

از ارتباط با شما خوشحال خواهیم شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به برگه تماس باما در سایت سامنس مراجع فرمائید

  • 09127173351
  • 02155519822
  • 02189775650
  • تهران.منطقه19.خانی آباد نو.بوستان بزرگ ولایت
  • info @ samens . ir

......